Пуховий спальний мішок Naturehike Snowbird 7 (+7C)

6927595761281
грн.
грн.
Рекомендації
Пуховий спальник - це найвищий комфорт у будь-якому поході. Його компактність і мінімальна вага - це найкращі переваги в порівнянні з синтетичними спальними мішками. Сучасні матеріали, що використовуються під час виготовлення пухових спальних мішків Naturehike, дають змогу без побоювання використовувати їх у будь-яку погоду. Ця серія пухових спальних мішків є однією з найкращих у своєму ціновому діапазоні.

Переваги Naturehike Snowbird 7
- наповнювач - високоякісний качиний пух FP650
- компактність і легка вага
- наявність капюшона
- водонепроникний зовнішній матеріал
- під час виготовлення використовується якісна фурнітура
- наявність двосторонньої блискавки YKK

Вигода
Якщо ви вирішили купити спальник Naturehike Snowbird 7, ви отримаєте надійний, якісний і довговічний аксесуар для будь-яких видів походів. Цей спальник має невелику вагу. Під час транспортування обсяг спального мішка можна зменшити за рахунок компресійних ременів на чохлі. Ця модель спальника буде найоптимальнішою під час використання навесні та восени.

Про виробника
Окремо варто зазначити, що вся продукція Naturehike, незалежно від серії, виготовлена з якісних матеріалів. Такі матеріали вибираються за принципом найкращого співвідношення ціна-якість. Саме тому цей виробник вважається одним із найкращих у своєму класі.

Про нас
Ми є авторизованим дистриб'ютором в Україні. У нас представлена тільки оригінальна продукція.

Детальні характеристики Naturehike Snowbird 7
- комфорт/ліміт/екстрим, С: +7/+2/-9
- розмір у розкладеному вигляді - 205*80 см - (розмір L)
- розмір спальника в упаковці - 15*32 см
- наповнювач - високоякісний качиний пух 380 г, 90%, FP 650
- зовнішній матеріал - нейлон 20D
- вага, г - 820

Спальний мішок Naturehike Snowbird 7

Дивіться також

Доступна ціна, найвища якість, інноваційний дизайн. Naturehike реалізує концепцію легкої подорожі. Саме тому при виготовленні наметів компанія використовує одні з найлегших матеріалів. У процесі виробництва вся продукція проходить багаторівневі випробування.