Спальний мішок Naturehike U350 (комфорт +1С)

грн.
грн.
Спальний мішок з капюшоном Naturehike U350 підходить для активного відпочинку на природі за будь-якої погоди в міжсезоння. Найкращий період використання: рання весна та пізня осінь. Чудова модель, що виготовлена з якісних та надійних матеріалів. Добре зберігає тепло та має захист від вітру. Внутрішня тканина приємна на дотик. Блискавку зручно застібати як з середини, так і зовні. Є спеціальні затяжки на капюшоні. Зовнішній матеріал має водовідштовхувальні властивості. Для більшої зручності спальник може бути розгорнутий в зручне покривало. Для переноски використовується зручний чохол з компресійними затяжками.

Про виробника
Окремо варто відзначити, що вся продукція Naturehike, незалежно від серії, виготовлена із якісних матеріалів. Такі матеріали вибираються за принципом найкращого співвідношення ціна-якість. Саме тому, даний виробник вважається одним з найкращих у своєму класі.

Про нас
Ми є авторизованим дистриб'ютором в Україні. У нас представлена лише оригінальна продукція.

Характеристики Naturehike U350
• Зовнішній матеріал – поліестер 190Т з водовідштовхувальними властивостями
• Наповнювач – hollow cotton 350 г/м2
• Розміри в розкладеному вигляді – 220х75 см
• Розміри в складеному вигляді – 44х27х27 см
• Температура комфорт/ліміт/екстрим - +1С/-2С/-13С
• Вага – 1700 г

Спальний мішок з капюшоном Naturehike U350 - фотографії

Відеоогляд Naturehike U350

Дивіться також

Доступна ціна, найвища якість, інноваційний дизайн. Naturehike реалізує концепцію легкої подорожі. Саме тому при виготовленні наметів компанія використовує одні з найлегших матеріалів. У процесі виробництва вся продукція проходить багаторівневі випробування.