Рюкзак туристичний Naturehike ROCK 60+5

4349
грн.
грн.
Рекомендації
Рюкзак туристичний - незамінна річ у будь-якому поході. Під час підбору рюкзака необхідно враховувати багато параметрів. Який обсяг? Яка функціональність? Яка вага? Яке допустиме навантаження? І багато інших питань. Якщо ви ще шукаєте похідний рюкзак, рекомендуємо розглянути модель від Naturehike. Серія Rock - це відмінний і функціональний, а найголовніше - ультралегкий похідний рюкзак. У нього багато переваг порівняно з моделями інших виробників.

Переваги
- цей рюкзак має алюмінієвий каркас
- він досить легкий, але при цьому місткий
- має високу функціональність
- можливість регулювати об'єм
- наявність поясної підтримки
- відмінний розподіл плечового навантаження
- цей рюкзак виготовлено з надійного і міцного нейлону 420D
- поверхня рюкзака водовідштовхувальна
- у комплекті вже йде рейнкавер

Вигода
Якщо ви вирішили купити рюкзак туристичний Naturehike Rock 60, ви однозначно отримаєте надійний, функціональний і довговічний аксесуар для різних видів походів. Цей рюкзак, маючи схожі характеристики з моделями інших виробників, коштує значно дешевше. Рюкзаки туристичні від Naturehike одні з найкращих у своєму класі.

Про виробника
Окремо варто відзначити, що вся продукція Naturehike, незалежно від серії, виготовлена з якісних матеріалів. Такі матеріали вибираються за принципом найкращого співвідношення ціна-якість. Саме тому цей виробник вважається одним із найкращих у своєму класі.

Про нас
Ми є авторизованим дистриб'ютором в Україні. У нас представлена тільки оригінальна продукція.

Детальні характеристики Naturehike Rock 60+5
- Тип - рюкзак 60л (+5л)
- Вага, г - 1300
- Допустиме навантаження, кг - 14
- Каркас - алюміній
- Матеріал - нейлон 420D

Рюкзак 60л - Naturehike Rock 60+5

Дивіться також

Доступна ціна, найвища якість, інноваційний дизайн. Naturehike реалізує концепцію легкої подорожі. Саме тому при виготовленні наметів компанія використовує одні з найлегших матеріалів. У процесі виробництва вся продукція проходить багаторівневі випробування.