Спальний мішок ковдра Naturehike M180

6927595748107
1449
грн.
грн.
Рекомендації
Спальний мішок - невід'ємний елемент у будь-якому поході. Його відсутність може спричинити суттєвий дискомфорт. Під час вибору спального мішка рекомендуємо звертати увагу не тільки на показник комфортної температури, а й на якість матеріалів, з яких виготовлений спальник. Для максимального комфорту можна розглянути спальний мішок ковдру. Він буде корисний не тільки в поході. Такий спальний мішок можна використовувати як ковдру на дачі або на пікніку.

Переваги Naturehike M180
- наявність капюшона
- спальний мішок можна прати в пральній машині
- під час виготовлення використовується вологостійка тканина
- можливість використовувати як ковдру
- під час виготовлення використовується якісна фурнітура
- наявність двосторонньої блискавки
- якісний наповнювач - 180g/m2 бавовняне волокно

Вигода
Якщо ви вирішили купити спальний мішок Naturehike M180, ви отримаєте надійний, якісний і функціональний аксесуар як для одноденних, так і більш тривалих походів. Цей спальник має невелику вагу. Під час транспортування об'єм спального мішка можна зменшити за рахунок компресійних ременів на чохлі. Ця модель спальника буде найбільш оптимальною в міжсезоння.

Про виробника
Окремо варто зазначити, що вся продукція Naturehike, незалежно від серії, виготовлена з якісних матеріалів. Такі матеріали вибираються за принципом найкращого співвідношення ціна-якість. Саме тому цей виробник вважається одним із найкращих у своєму класі.

Про нас
Ми є авторизованим дистриб'ютором в Україні. У нас представлена тільки оригінальна продукція.

Детальні характеристики Naturehike M180
- комфорт/ліміт/екстрим, С: +12/+5/-8
- розмір у розкладеному вигляді - (190+30)*80 см
- розмір спальника в упаковці - 20*43 см
- наповнювач - високоякісна бавовна 180 г/м2
- зовнішній матеріал - поліестер 210Т
- вага, г - 1200

Спальний мішок Naturehike M180

Дивіться також

Доступна ціна, найвища якість, інноваційний дизайн. Naturehike реалізує концепцію легкої подорожі. Саме тому при виготовленні наметів компанія використовує одні з найлегших матеріалів. У процесі виробництва вся продукція проходить багаторівневі випробування.